KONST / Litografier / Färglitografi 14456017
nr 1445 6017
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Sko. Signerad, numrerad 144/295, daterad -99. Färglitografi. Bladets mått: 19x26, yttermått inklusive ram: 36x42 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 januari 2022
kl 20:09:30
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner